24. január sa niesol v duchu milých, potešujúcich, povzbudzujúcich a dobromyseľných slov. So žiakmi praktickej školy sme si priblížili slovo kompliment, porozmýšľali sme, akými slovami môžeme potešiť druhých ľudí. Následne sme naše komplimenty zapísali do kvietka, vyfarbili ho a z lásky ho odovzdali osobám, ktoré sme chceli potešiť. A naozaj sa žiakom podarilo vyčariť druhým ľuďom úsmev na tvári. Fotografie sú toho dôkazom. Potešujme sa navzájom nielen v deň komplimentov, ale využívajme tieto dobré slová neobmedzene každý deň.
Mgr. Anna Štefaňáková