Druhý polrok sme sa so žiakmi Praktickej školy venovali vareniu a pečeniu. Žiaci mali veľkú radosť a elán naučiť sa nové recepty na rýchlu prípravu jedla, ako aj sladkého pokrmu. Dôraz sme kládli na dodržiavanie správneho technologického postupu. Dbali sme na základy osobnej hygieny, organizáciu práce a bezpečnosť pri práci. Uplatňovali zásady výživy a zdravého životného štýlu.
Mgr. Mária Beňová a žiaci Praktickej školy