Položili ste si niekedy otázku akú mám v živote najväčšiu jednu túžbu či želanie? S deťmi v ŠKD sme sa rozprávali o našich želaniach. Každý si vybral jedno svoje želanie alebo túžbu a spoločne sme Ježiškovi napísali list. Čaro Vianoc si tvoríme sami, tak Vám prajeme, vytvorme si Vianoce najkrajšie ako vieme.
Vychovávateľky: Bc. Mária Horníková, Mgr. Ivana Maslejáková